İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikası ve İlkeleri

ORSAN ENDÜSTRİYEL İnsan Kaynakları olarak politikamız;

Kurumsal kültürü benimseyen, yüksek bir kapasiteyle yüksek iş kalitesi yakalayan, kendi değerini algılayarak vazgeçilmez hissetmesini sağlayacak proaktif İnsan Kaynakları uygulamalarını gerçekleştiren, bu sayede işte mükemmelliği ve sürekli iyileştirmeyi yaratmayı amaçlayan, eğitimli ve deneyimli personeliyle, etkili ve motive edilmiş bir kurum oluşturmaktır.

ORSAN ENDÜSTRİYELDE tutarlı, çözüm odaklı, adil, güvenilir, paylaşıma açık, şeffaf ve eşit fırsatlar yaratan, gizliliğe ve danışmaya değer veren ayrıca tüm kararları ve uygulama sonuçlarını değerlendiren bir çalışma ve iletişim yöntemini benimseriz.

Kariyer Olanakları

İnsan iş gücü planlaması gelecek her yılın başında, sonraki yılların planları, gelecek beklentileri ve projeleri göz önünde bulundurularak gerçekleştirilir.

Personel alımı, insan iş gücü planlamasında belirlenen ihtiyaçlar, ihtiyaç zamanlaması ve söz konusu pozisyonun özelliklerine uygun olarak gerçekleştirilir.

Şirketimizin organizasyon yapısından ve iş tanımlarındaki farktan dolayı birbirinden farklı çeşitli kariyer yolları mevcuttur.

Bu kariyer yolları, görevlerdeki farklılıklar, sorumluluklar, gerekli beceri ve nitelikler dâhil olmak üzere, her bir iş için farklı kriterler göz önünde bulundurularak oluşturulur.

Kariyer düzeyleri, insan kaynakları sistemlerindeki şirket merkezi, fabrika ve şube ofislerindeki ihtiyaçlar ve sorumluluk düzeyi ve karşılama sistemleri doğrultusunda farklılaştırılmış ve detaylandırılmıştır.

Ayrıca, engelli, eski hükümlü ve terörle mücadelede malul vatandaşların işe alımı yasal ve idari düzenlemelere uygun yapılmaktadır.

 

"İstihdam Fırsatları" için tıklayınız.

"Orsan Endüstriyel Çalışanı" olmak için tıklayınız. 

 

Eğitim

ORSAN ENDÜSTRİYEL’DE müşterilerimize mükemmel bir hizmet sunmak, sektöre kalite açısından öncülük etmek ve yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek amacıyla çalışanlarımıza etkili bir eğitim vermek elzemdir.

Bu nedenle tüm personelimiz ilgili oldukları uzmanlık alanları için oluşturulan ve gerektiğinde, dış kaynaklar kullanılarak geliştirilen eğitim programlarından geçer.

İlgili görevlere göre içeriği farklı olan ve teknik beceriler için gereken programlar bütün düzeylerdeki çalışanlar için sağlanmaktadır.

NEDEN ORSAN ENDÜSTRİYEL

Herhangi bir durumda oluşabilecek olan tehlikeleri en alt düzeye indirmek, sağlıklı yaşanabilir çalışma ortamları oluşturmak

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

İş sağlığı ve güvenliği konusundaki uygulamalar ve faaliyetleri gözden geçirerek, her daim düzenlemelerle planlama ve devreye alma

ZAMANDAN TASARRUF

Her zaman alternatif çözümlerimizle yaptığımız işlerde zamandan tasarruf ederek sonuca en hızlı şekilde ulaşıyoruz.

ÜST DÜZEY MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Yaptığımız işlerde daima temel ilkemiz olan müşteri memnuniyeti, siz değerli müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde çözüm ortağınız olabilmektir.

Tüm hakları saklıdır © 2017