Tarihçe

Orsan Endüstriyel Ltd. Şti. 2017 yılında, kariyerleri süresince Türkiye'deki çeşitli petrol, gaz ve enerji projelerini yönetmiş iki kişilik uzman bir ekip tarafından kurulmuştur.

Türk pazarında, endüstriyel tesislerin dünya standartlarında montajı için orta ölçekte bir alt yüklenici, ve müşteriye özel hazırlanan paslanmaz çelik ekipman üreticisi alanında iki büyük talebi belirleyerek bu konuda girişimde bulunan kurucu ekip, Orsan’ın kurulmasını takip eden birkaç yıl içinde, firma her iki alandaki milyon dolarlık projelere doğru büyüdü.

2000 yılının başlarında, Orsan Endüstriyel kurucuları özellikle Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri ve Rusya gibi komşu ülkelerindeki potansiyeli öngörmüş, bunu takiben Orsan Endüstriyel ilk yurtdışı sözleşmesini Gürcistan'da üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. 2005 yılında Orsan Endüstriyel Rusya şubesi ve bağlı şirketi kurulmuş ve Rusya Federasyonu dahilinde birçok orta ve büyük ölçekli enerji santrali ve endüstriyel kompleks tamamlanmıştır.

Ekipman imalat işi ise 2000'li yılların başında genişlemeye devam etmiş, Orsan’ın rekabet, dünya standartlarında kalite ve müşteri odaklı yaklaşımı, dünya çapında 30 ülkeye proses ekipmanlarının tedarik edilmesini sağlamıştır.

2011 yılından itibaren, tam teşekküllü bir EPC (Mühendislik, Satın Alma, İnşaat) yüklenicisi olma gayesiyle Orsan, her biri kendi yapıları dâhilinde ortaklıkları olan farklı iştirakleri kurarak yeniden yapılanma sürecine girmiş, böylece firma endüstriyel projelerin tüm disiplinlerinde hizmet vermeye başlamıştır. Söz konusu yeniden yapılanma Orsan’ı bugünkü çok disiplinli bir şirket haline getirmiştir.

NEDEN ORSAN ENDÜSTRİYEL

Herhangi bir durumda oluşabilecek olan tehlikeleri en alt düzeye indirmek, sağlıklı yaşanabilir çalışma ortamları oluşturmak

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

İş sağlığı ve güvenliği konusundaki uygulamalar ve faaliyetleri gözden geçirerek, her daim düzenlemelerle planlama ve devreye alma

ZAMANDAN TASARRUF

Her zaman alternatif çözümlerimizle yaptığımız işlerde zamandan tasarruf ederek sonuca en hızlı şekilde ulaşıyoruz.

ÜST DÜZEY MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Yaptığımız işlerde daima temel ilkemiz olan müşteri memnuniyeti, siz değerli müşterilerimizin isteklerine en iyi şekilde çözüm ortağınız olabilmektir.

Tüm hakları saklıdır © 2017